W każdym wnętrzu

Mieszkanie:
Wracasz do domu po ciężkim dniu pracy, marzysz o chwili odpoczynku. Dobra książka, relaksująca muzyka, gra komputerowa, dzięki której przenosisz się w inny świat lub też e-shopping? mPosition zapewni Ci pełen komfort. Dzięki perfekcyjnej konstrukcji i możliwości regulacji kąta odchylenia oparcia mPosition dopasowuje się do najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Usiądź na mPosition i delektuj się każdą wolną chwilą.

Miejsce pracy:
Praca przed komputerem pochłania coraz więcej czasu. Wysyłanie e-maili, projektowanie, tłumaczenia tekstów, pisanie prac, artykułów, trudne analizy danych – podczas tych czynności Twój kręgosłup zasługuje na wygodę. mPosition to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przez większą część dnia pracują z komputerem, potrzebując jednocześnie pełnej koncentracji. Nie musisz już wstawać od komputera, by zmienić pozycję ciała – umożliwi to odpowiednia regulacja mPosition.

Co-working:
Co-working to od niedawna bardzo popularna forma pracy. Wynajmowanie powierzchni osobom, które wykonują różne zawody to dobry sposób, by nawzajem się inspirować i motywować do działania. mPosition to wielofunkcyjne miejsce pracy, które nie zajmuje dużej przestrzeni, a dobrane kolorystycznie do wnętrza może stanowić jego ciekawe dopełnienie. Otwarta przestrzeń biura, przyjazna atmosfera i praca w mPosition to gwarancja wielu ciekawych i kreatywnych rozwiązań.

Przestrzeń publiczna:
Na pewno nie raz, na lotnisku przypomniałeś sobie, że zapomniałeś dokonać pilnego przelewu, nie zapisałeś adresu spotkania, a w skrzynce mailowej oczekują wiadomości do wysłania. Czasami po prostu potrzebujesz chwili relaksu przed odlotem. mPosition - nowoczesny fotel, który wpisuje się w przestrzeń publiczną pomoże Ci nadrobić zaległości biznesowe i „złapać oddech” przed kolejną podróżą.

mPosition –  innowacyjne i mobilne miejsce pracy,
które zapewni Ci maksymalny komfort


Konfigurator

Zamów swoje mPosition

Konfigurator mPosition umożliwi Ci
stworzenie niepowtarzalnego
i innowacyjnego stanowiska
do pracy z komputerem!

WIĘCEJ


Instrukcja mPosition

Chcesz wiedzieć, jak poprawnie
i efektywnie korzystać z możliwości
mPOSITION? Zajrzyj do naszej instrukcji.

Instrukcja 643,38 kB

Nagrody

Mimo krótkiego czasu mPosition
już zdążył zebrać najważniejsze
nagrody nie tylko w branży meblarskie

WIĘCEJ


Zajrzyj na YouTube

Sprawdź nasz oficjalny kanał na YT!
Oglądaj mPosition w ruchu, w dużej
rozdzielczości, oceniaj, komentuj.

WIĘCEJ


Przyjmij mPosition

Zestaw 5 ćwiczeń izometrycznych
opracowanych przez Zakład Ergonomii
Centralnego Instytutu Pracy

WIĘCEJ


Dlaczego pozycja siedząco-leżąca?

To najkorzystniejsza pozycja do długotrwałej pracy z komputerem z punktu widzenia fizjologii, biomechaniki.

Pozwala zachować właściwe napięcie mięśniowe, zapewnia bezpieczny zakres ruchów.

Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego, dzięki czemu przez cały czas mózg jest dotleniony i zdolny do intensywnej, wielogodzinnej pracy.