Nagrody

     
  Nagroda główna w konkursie Dobry Wzór 2011, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w kategorii Sfera Pracy. Dobry Wzór organizowany jest corocznie i ma na celu wyłonienie najlepiej zaprojektowanych produktów oraz usług dostępnych na polskim rynku. W swej ocenie, międzynarodowe jury bierze pod uwagę trendy panujące we współczesnym wzornictwie, ergonomii, a także nowoczesną technologię.

  Nagroda TOP DESIGN award 2011 podczas wydarzenia Arena Design, towarzyszącego targom Meble Polska, w grupie tematycznej Przestrzeń Biurowa. mPosition uznano za doskonały wzorniczo produkt, który spełnia światowe normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem innowacyjności, funkcjonalności i jakości wzorniczej. Znak TOP DESIGN award 2011 przyznało jury, składające się z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu. Obrady odbywały się pod przewodnictwem Wernera Aisslingera, cenionego i nagradzanego na całym świecie niemieckiego architekta i projektanta.

  Nagroda w konkursie „Diament Meblarstwa” organizowanego przez miesięcznik BIZNES meble.pl oraz portal meble.pl w kategorii Siedziska Biurowe w klasie Premium. Plebiscyt „Diament Meblarstwa” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów z polskiej branży meblarskiej. W skład jury wchodzą przedstawiciele m.in.: salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz, naukowcy i przedstawiciele targów meblowych. Przy ocenie produktów pod uwagę brane jest wzornictwo, oryginalność oraz prezencja mebli.

  Nagroda w X edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2012”, w kategorii Gabinet. Nagroda przyznawana jest przez jury, w którego skład wchodzą specjaliści związani z branżą meblarską: architekci, prezesi salonów meblowych oraz przedstawiciele świata nauki. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych mebli, wyróżniających się zarówno pod względem wzornictwa, jak i wysokiej jakości wykonania oraz funkcji użytkowych. Organizatorem konkursu jest specjalistyczny miesięcznik branży meblarskiej i wyposażania wnętrz „Meble Plus”.

mPosition –  innowacyjne i mobilne miejsce pracy,
które zapewni Ci maksymalny komfort


Konfigurator

Zamów swoje mPosition

Konfigurator mPosition umożliwi Ci
stworzenie niepowtarzalnego
i innowacyjnego stanowiska
do pracy z komputerem!

WIĘCEJ


Zajrzyj na YouTube

Sprawdź nasz oficjalny kanał na YT!
Oglądaj mPosition w ruchu, w dużej
rozdzielczości, oceniaj, komentuj.

WIĘCEJ


Instrukcja mPosition

Chcesz wiedzieć, jak poprawnie
i efektywnie korzystać z możliwości
mPOSITION? Zajrzyj do naszej instrukcji.

Instrukcja 643,38 kB